• (0)
  • פריטים
  • סל קניות

מדריכים וטיפים

מקרר קטן לסלון

האם חדר הסלון שלכם מעוצב למשעי, מרשים במראהו, פרקטי ונוח? אנו משקיעים לא מעט משאבים ברכישת ריהוט, תאורה מתאימה, טלוויזיה גדולה ומתקדמת, מערכות סאונד, ומה באשר למקרר? הרי עד לא מזמן סברנו לתומנו כי המקום היחידי בו מציבים מקרר בבית הוא המטבח.  המשך קריאה »

מה עושים כשהמקרר מקפיא?

מקרר אמור לקרר, זהו, מן הסתם, הרעיון שמאחוריו. אבל מה קורה כשהמקרר שלכם מחליט "להגדיל ראש", לקחת את עצמו ברצינות רבה ולהפוך פתאום למקפיא?  המשך קריאה »

מה עושים כשהמקרר לא מקרר מספיק

כפי שלפעמים קורה, ציוד חשמלי מתקלקל, מפסיק לעבוד כשורה וכושל במילוי תפקידו המוגדר. אז מה עושים כשהמקרר שלכם לא מקרר כמו שצריך, וכל מה שיש לכם במקומו הוא משהו דמוי ארגז קרח?  המשך קריאה »

מבצעי מקררים 2017

מה צריך לבחון בעת בחירת מקרר? האם מבצעי מקררים 2017 משמעותיים מבחינת החיסכון? אם קניית מקרר במבצע נחשבת למשתלמת או שמדובר באחיזת עיניים? קרא עוד...  המשך קריאה »

מה לעשות כשמקרר לא מקרר

המקרר שלכם לא מקרר? תגידו ביי ביי למשקה הקר, וברוכים הבאים לעולם חדש לגמרי, עולמם העצוב והנמס של האנשים שהמקרר שלהם איננו מקרר...  המשך קריאה »

איפה מומלץ לקנות מקרר?

לא משנה מי אנחנו, מה גודל התקציב שברשותנו או מה הסיבה שאנו זקוקים למקרר, רכישת מקרר צריכה להיעשות בשיקול דעת ולא בצורה אימפולסיבית. מקרר הוא מסוג המוצרים המותאמים לקהלי יעד שונים...  המשך קריאה »

דירוג אנרגטי למקרר - למה זה חשוב?

מהו דירוג אנרגטי למקרר, ובכלל למוצרי חשמל? האם דירוג אנרגטי הוא הנתון היחיד שיש לבדוק? קרא את המאמר החשוב הבא לפני רכישת מכשיר חשמלי.  המשך קריאה »

טיפול בתקלות נפוצות במקררים

בדרך כלל המקרר עושה את עבודתו ללא תקלות, אך לפעמים אנו נתקלים בבעיות שונות אשר פוגעות באיכות הקירור ובמקרר כולו. במאמר הבא נרחיב על התקלות הנפוצות השונות העשויות לקרות במקרר, כיצד יש לטפל בהן ובאילו מקרים יש להזמין טכנאי מקררים מוסמך.  המשך קריאה »

ההיסטוריה של המשקה המוגז

כיום, עם שלל מותגי המשקאות המוגזים שיש לבחירתנו, זו לא בעיה להתחבר למשקה המוגז ואפילו להתמכר אליו קלות. וזה בסדר. אז הנה קצת עובדות והיסטוריה.  המשך קריאה »

כמה עובדות מעניינות שלא ידעתם על בירה

הבירה נמצאת איתנו מאז ומתמיד, כשאנחנו חוזרים לבית אחרי יום עבודה ארוך, כשאנחנו יושבים על חוף הים ביום לוהט או סתם כשמתחשק לנו. אז למה לא לדעת קצת יותר על ההיסטוריה העשירה של הבירה בעזרת כמה עובדות משעשעות ומעניינות שכנראה לא ידעתם?  המשך קריאה »

משלוחים לכל הארץ

שליח עד אליך תוך 5 ימי עסקים

פנה אלינו לכל שאלה

שלח