• (0)
  • פריטים
  • סל קניות

מקררים לעסק

עסקים שזקוקים למקררים קטנים

כאשר מדובר בעסקים ומקררים, האפשרויות הינן רבות. אמנם לא מעט בתי עסק רוכשים מקררים גדולים, אולם ישנם עסקים שכלל אינם נדרשים למקרר גדול, אלא למקררים קומפקטיים, בעלי עיצוב מרשים, וניתן גם לבחור מבין כמה צבעים, מה שהופך את המקרר, לא רק למכשיר חשמלי פונקציונאלי, שכל ייעודו הוא לקרר, מקררים קטנים יכולים להיות גם פריט עיצובי לכל דבר ועניין.  המשך קריאה »

כל הסיבות לבחור מקרר עם דלת שקופה

עד לא מזמן, היינו מורגלים לראות מקרר עם דלת שקופה בכל מיני מקומות ציבוריים, למשל בפיצריות, מרכולים, קונדיטוריות ועוד. אולם מקררים עם דלת שקופה הפכו להיות טרנד לוהט גם במטבחים הביתיים.  המשך קריאה »

האם כדאי לרכוש מיני בר לעסק

אם אתם קוראים את הטקסט הבא, אתם שוקלים, כנראה, רכישת מיני בר לעסק שלכם. כמו ברכישת מקרר משפחתי, או כל מוצר בקנה מידה דומה. האם רכישת מיני בר לעסק תספק מענה לדרישותיך?  המשך קריאה »

מה זה מקרר ויטרינה ובמה הוא שונה ממקרר רגיל?

מחפשים מקרר ויטרינה לעוגות? מקרר ויטרינה קטן וקומפקטי או מקרר ויטרינה לעסק גדול? לנדרס מקררים מציעה מבחר מקררי ויטרינה איכותיים לבחירתך.  המשך קריאה »

מתעסקים באוכל? כל הסיבות לרכישת מקרר לעסק

מה משותף למסעדה, בית קפה וקיוסק? נכון, כולם מתעסקים באוכל ושתייה. אז אם אתם הבעלים של אחד מאלו, הרי שהכתבה הזו היא במיוחד בשבילכם.  המשך קריאה »

מקררים למסעדות

מקררים למסעדות צריכים למלא באופן עקרוני את אותו התפקיד בדיוק אותו ממלאים המקררים הביתיים, כלומר לקרר את מוצרי המזון ואת חומרי הגלם השונים.  המשך קריאה »

מקרר לקיוסק

אחרי עשרים וחמש שנים בעסקי הקיוסקים והפיצוציות, אני מרגיש אני יודע כבר דבר או שניים על התחום בלשון המעטה  המשך קריאה »

​מקרר משקאות עם דלת זכוכית

בדרך כלל אנחנו יכולים לראות את מקררי המשקאות עם דלתות הזכוכית בבתי עסק שונים דגש על פיצוציות, מכולות שכונתיות, דוכנים של אוכל רחוב או בתי קפה בשירות עצמי.  המשך קריאה »

​מקרר שתייה לעסקים

מקרר שתייה לעסקים היא הגדרה כוללת שתחתיה מסתתרים מקררים מסוגים שונים, בנפחים שונים, המיועדים למלא מטרות שונות. להלן הסוגים המרכזיים של מקררי שתיה לעסקים  המשך קריאה »

​מקררים לחנויות - לנדרס

בחנויות רבות בימינו ניתן למצוא מקררים מסוגים שונים שנכללים כולם תחת הגדרת המטרייה – מקררים לחנויות.  המשך קריאה »

משלוחים לכל הארץ

שליח עד אליך תוך 5 ימי עסקים

פנה אלינו לכל שאלה

שלח