• (0)
  • פריטים
  • סל קניות

מקררים לבית

איך לקנות מקרר מושלם לצרכים שלכם

אם המקרר הישן שלכם מתחיל לעשות לכם בעיות והמקפיא כבר לא מספק את התוצאות הרצויות, כדאי להתחיל לחשוב על מקרר חדש. אז איך לקנות מקרר שגם מושלם לצרכים שלכם, גם יעמוד במסגרת התקציב וגם יספק את הסחורה לשנים ארוכות?  המשך קריאה »

מיני בר לבית

להלן מגוון מקררי המיני בר לבחירתך. מצאת את המיני בר שלדעתך מתאים לך ביותר? הוסף לסל והזמן בקליק. לחילופין, תמיד תוכל ליצור עמנו קשר ליעוץ מקצועי.  המשך קריאה »

מקרר נירוסטה - טיפים לעיצוב המטבח

המטבח המודרני הוא מזמן לא רק הלב של הבית אלא חלל מעוצב שעושה חשק להישאר בו הרבה אחרי שהארוחה נגמרת. אבל שנייה לפני שמתחילים במלאכת העיצוב כדאי לבחור בחומרים שקלים לניקוי ויספקו מענה מלא לתנאים הייחודיים ששוררים בחלל זה.  המשך קריאה »

מקרר סטודנטים - סטודנט, אתה חייב מקרר אמין!

סטודנטים הם יצורים מוזרים למדי. רובם, נמצאים בדיוק בשלב הזה בחיים בו הם מנסים לפתח את עצמאותם ולעמוד על רגליהם-הם, אבל, בכ"ז, כמעט בכל יום שישי הם מתייצבים אצל אמא עם שק הכביסה המלוכלכת, וביום ראשון, נוסעים בחזרה עם מיליון וחצי קופסאות פלסטיק, מלאות במטעמים שאמא הכינה כי "תאכל משהו, אתה נראה רע!"  המשך קריאה »

מקרר קטן לבית, ריהוט ושאר ירקות שסטודנט חייב

להיות סטודנט כיום זו משימה לא פשוטה בכלל. הן מבחינה נפשית והן מבחינה כספית. אז מה הקשר בין מקרר קטן, ספה וקומקום?  המשך קריאה »

מקרר לזוגות צעירים

זוגות צעירים רבים מחליטים שמשלב מאוד מוקדם בחיים המשותפים שלהם, ידאגו לרכישת כל אותם מוצרים או מכשירים חשמליים, שישרתו אותם בעתיד, כשיהפכו להורים עם ילדים.  המשך קריאה »

מקרר לדירת סטודנטים

אם יכולתי לחזור עכשיו לתקופה אחת בחיים שלי ולחיות אותה שוב, זו הייתה ללא ספק תקופת התואר הראשון.  המשך קריאה »

מקררים קטנים – אידיאלים לחיילים

אין ספק שתקופת השירות הצבאי אינה עניין של מה בכך, פחות או יותר מכל בחינה אפשרית.  המשך קריאה »

מקררים קטנים – הפתרון האולטימטיבי לדירה שכורה

יוקר המחייה, בדגש על מחירי הדירות שהולכים ומאמירים משנה לשנה באופן קבוע, מאלצים יותר ויותר צעירים להתגורר בדירות שכורות במשך שנים רבות.  המשך קריאה »

מקרר קטן לרווקים

יש לא מעט דברים קסומים בתקופת הרווקות, שנמשכת בישראל בממוצע בין ארבע לעשר שנים לאחר השחרור מהצבא. למעשה מדובר באחת התקופות הקסומות ביותר, אם לשפוט לפי האופן שבו היא מתוארת במבט לאחור.  המשך קריאה »

משלוחים לכל הארץ

שליח עד אליך תוך 5 ימי עסקים

פנה אלינו לכל שאלה

שלח