• (0)
  • פריטים
  • סל קניות

מקררים לרכב

טיפים לרכישת מקררים לרכב

אנו נוהגים לנסוע למרחקים עם הרכב, בין אם לעבודה או לטיולים, מבלים בו שעות רבות בנסיעה, ולכן רצוי שכל הציוד ההכרחי ימצא בו. מה דעתכם על רכישת מקרר לרכב?  המשך קריאה »

מקרר לרכב עם מדחס? 6 הטעיות הכי גדולות ברכישת מקרר לרכב

מקרר לרכב מאפשר לכם ליהנות מאוכל טרי ושתייה צוננת בכל מקום ובכל זמן. הוא מעניק פתרון נהדר לשמירה על הטריות של הקניות האחרונות שלכם, מאפשר לכם להתרענן במהירות אחרי כל אימון בחדר הכושר ומהווה אטרקציה בכל יציאה אל השטח.  המשך קריאה »

לאילו מקררים מתכוונים כשמדברים על מקררים לרכב?

הואיל ואתם קוראים את המילים האלה עכשיו, אנחנו מרשים לעצמנו להאמין שסקרנותכם התעוררה לאחרונה, לאחר שעוד חבר רכש מקרר לרכב ושיפר פלאים את איכות החיים שלו.  המשך קריאה »

יוצאים לטיול? לא בלי מקרר לרכב

היום התעוררתי בבוקר וגיליתי שמש נפלאה ליום קיצי וחמים (בעצם, זה היה יום חם ביותר באמצע אוגוסט) ויתרה מזאת - אני אפילו לא צריך ללכת לעבודה! אז לאחר חשיבה קצרה במיוחד החלטתי לנצל את היום היפה הזה ולקחת את כל החבר'ה שגם לא עובדים היום לטיול בחיק הטבע. אין כמו זמן איכות עם החברים הכי טובים בתוספת פחית בירה/קולה צוננת.  המשך קריאה »

מקרר לקרוואן – לטייל כמו מלך

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מבורכת בגזרת התיירות הפנים-ארצית. הכוונה היא לקרוואנים חדישים הכובשים את כבישי ארצנו.  המשך קריאה »

מי צריך מקרר לרכב?

אבל אם להיות רציני לרגע, אני באמת חושב שכל מי שחפץ לשדרג את איכות החיים שלו באופן כללי ואת חווית הנהיגה שלו באופן ספציפי, יכול להפיק תועלת ממקרר קטן בתוך הרכב  המשך קריאה »

שדרגו את הרכב שלכם: מקררים לרכב - לטיולים או לקמפינג

מה כל כך טוב במקררים לרכב? נכון, לא מדובר בהמצאה שתשנה לכם את החיים, אבל בהחלט מדובר בגימיק נחמד מאד שיכול להיות שימושי בלא מעט מקרים. היכנסו לסיפור המלא...  המשך קריאה »

משלוחים לכל הארץ

שליח עד אליך תוך 5 ימי עסקים

פנה אלינו לכל שאלה

שלח