• (0)
  • פריטים
  • סל קניות

מקררי תצוגה/ויטרינה

מקרר תצוגה לעסק – למה צריך אותו?

ידוע כמה משמעותי תפקידו של המקרר בבית. הוא מאחסן מזון שלא יכול להימצא בחוץ ושומר על טריותו. לכן, למקרר תצוגה לעסק ישנה חשיבות גדולה ביותר. למקרר התצוגה ישנו תפקיד חשוב מאד מלבד קירור המזון ושמירה על טריותו ואיכותו.  המשך קריאה »

מקררים לקינוחים

אמנם מבחינה אנטומית, בניגוד לפרות, בורכנו אך ורק בקיבה אחת, אבל אמרה ידועה היא שיש לנו קיבה נפרדת לקינוחים  המשך קריאה »

למה צריך לרכוש מקרר תצוגה?

אם אתה בעל קיוסק, קונדיטוריה, מאפייה, פיצוציה, בית קפה או כל עסק אחר שעוסק במכירה של מוצרים הדורשים קירור, הגעת למקום הנכון.  המשך קריאה »

מקרר תצוגה לעוגות

אמנם קרוב לוודאי שרוב הגסטרואנטרולוגים יחלקו עלינו, אבל לעניות דעתנו לבני האדם יש שתי קיבות בחלל הבטן: הקיבה הראשונה מיועדת לעיכול המנות הראשונות והעיקריות ואילו הקיבה השנייה מיועדת לעיכול הקינוחים.  המשך קריאה »

מקררי תצוגה לעוגות

מקררי תצוגה לעוגות הם מקררים שקופים המאפשרים לאורחי המסעדה, הקונדיטוריה או בית הקפה, להתרשם ממבחר העוגות שמוגשות במקום.  המשך קריאה »

​מקררי תצוגה: גם להשוויץ וגם לקרר

מקררי תצוגה הם מקררים שקופים שמאפשרים לראות את המוצרים המאוחסנים בהם מבלי שיהיה צורך לפתוח את הדלת. ישנו מגוון אדיר של מקררי תצוגה בימינו שנבדלים אלו מאלה במספר אלמנטים.  המשך קריאה »

משלוחים לכל הארץ

שליח עד אליך תוך 5 ימי עסקים

פנה אלינו לכל שאלה

שלח