מדריכים וטיפים, מקררים כללי

מקררי משקאות

בכל שנה כשיום ההולדת שלי מתקרב, אני מרגיש את הלחץ שמתעורר בקרב החברים הקרובים שלי ובבני המשפחה. אתם מבינים, אני מסוג האנשים האלה שתמיד קשה עד בלתי אפשרי לקנות להם מתנה ליום ההולדת. עד לפני חמש או שש שנים הייתי דווקא הבן אדם שלא היה קל מלבחור לו מתנה ליום הולדת, אבל מאז שעשיתי את אקזיט קטן, אפשר להגיד שהספקתי לרכוש לעצמי פחות או יותר כל דבר שאי פעם חלמתי עליו.

מקררי משקאות בלנדרס:

אם במשך רוב החיים שלי התגוררתי בדירות שכורות בנות חדר אחד לכל היותר, הרי שהיום אני גר בדירה עם ארבעה חדרי שינה ושלושה חדרי שירותים, אם תמיד הייתי הבעלים הגאה של פורד פיאסטה או פיאט פונטו ישנה לכל היותר, הרי שהיום אני נוהג בוולבו חדשה ובאופן כללי אני חושב שאפשר להגדיר אותי כ"מסודר" בלשון המעטה.

אז מה קונים לאדם שיש לו הכול?

האמת היא שלאור המציאות החדשה שבורכתי בה, אני מקפיד להסביר לכל מי שאוהב אותי שאני באמת לא רוצה שום דבר ליום ההולדת ושמספיק שיבואו להגיד מזל טוב ולשתות איזו כוס יין, אבל החבר'ה פשוט מתעקשים לשבור את הראש כל שנה מחדש. לפעמים זה מוביל למתנות מטופשות במיוחד כמו למשל לפני שנתיים כשאחי קנה לי מנוי לחבילות ממתקים מיפן ולפעמים זה מוביל לרעיונות גאוניים שגורמים לי לתהות איך לא חשבתי על זה קודם.

ביום ההולדת האחרון שלי קיבלתי את אחת המתנות המענגות ביותר שקיבלתי אי פעם וכפי שכבר הסגירה אותי הכותרת, מדובר על זוג מקררי משקאות איכותיים שרכשו עבורי החברים מהעבודה שהפכו בזכותי להרבה יותר עשירים.

אין דבר כזה נוח מדי

אז למה אני חושב שאותם מקררי משקאות היו מתנה כל כך מוצלחת? ובכן, מאז שהפכתי לאדם מבוסס, אני דואג לפצות את עצמי על כל אותן שנים של חסר. זה בא לידי ביטוי בבגדים שאני לובש, במערכת השמע המטורפת שרכשתי בלונדון ובאופן כללי בכל הדברים הקטנים שתמיד רק יכולתי לחלום עליהם. אני מקפיד לרכוש אך ורק מוצרים איכותיים תוך התמקדות במוצרים שמטרתם להפוך את החיים לנוחים יותר וצבעוניים יותר.

אני לא חושב שראוותנות היא מילה גסה וגם עכשיו, כשאני מסתכל על מקרר היין ומקרר הבירות שלי שניצבים מולי בנישה הייעודית שליד חדר האוכל, אני מרגיש שכל עוד אתה מרוויח את איכות החיים הזאת ביושר, הרי שאין לך במה להתבייש.

עכשיו כשאני רוכש בקבוק יין איכותי, אני יודע שהוא יזכה לתנאים הטובים ביותר וכשהחברים מוזמנים לראות איתי את המשחק פעם בשבוע, אני דואג למלא את מקרר הבירות בבקבוקים של בירות בוטיק עד אפס מקום. כעת נשאלת השאלה המתבקשת: האם הם יצליחו להתעלות על עצמם בשנה הבאה?

לפרטים נוספים, פנו אלינו: landers.co.il.