מדריכים וטיפים, מקררים כללי

חולי כדורגל? תרשימו את החבר'ה שלכם עם מקרר כדורגל מדליק ואיכותי!

מקרר כדורגל איכותיבתור חולה כדורגל אמתי אני יכול להעיד שזכיתי לחוות משחקים פחות או יותר בכל דרך אפשרית. זכיתי לראות את מסי משחק באצטדיון המושלם בברצלונה, במונדיאל האחרון הרחקתי לכת עד לקצה השני של העולם בשביל לראות את ההשפלה הבלתי נשכחת של הנבחרת המסכנה ביותר בתולדות הכדורגל הלא היא ברזיל אוכלת דשא ירוק מול נבחרת גרמניה ולצערי גם לא מעט משחקים נאלצתי לשמוע בלבד במהלך השירות הצבאי כשכל מה שעמד לרשותי היה טרנזיסטור ישן ומתפרק.

אני יכול לכתוב לכם על לא מעט חוויות מענגות ומורטות עצבים כאחד שעברתי הקשורות לכדורגל בצורה זו או אחרת, אבל הפעם, כפי שכבר הסגירה אותי הכותרת, אני מעוניין לכתוב לכם לא על משחק מסוים או על רגע היסטורי שנכחתי בו אלא דווקא על הצעצוע החדש שרכשתי שגרם למפלס הכבוד שלי לעלות באופן פלאי בחודשים האחרונים.

מי קם למקרר?

אם גם אתם חולי כדורגל כמוני אז ודאי ידועים לכם שלושה דברים בכל הקשור למשחקי כדורגל שצופים בהם בטלוויזיה בבית. הדבר הראשון הוא שלרוב מול המרקע יושב רוב מוחץ של קהל גברי, הדבר השני הוא שככל שיש יותר חברים מול המרקע, ההנאה גדולה יותר והדבר השלישי הוא שבלי בירה קשה מאוד ליהנות מהמשחק באופן המושלם ביותר.

לפרטים נוספים ורכישת המקרר >>

לאור כל זאת, מתעוררת בכל פעם שבה מתאספת חבורת חולי כדורגל לצפות במשחק שמשודר בטלוויזיה, דילמה הרת גורל שמהווה את אחד הקונפליקטים הגדולים ביותר של חווית המשחק. אני מתכוון לשאלה הנצחית: "מי קם להביא בירה לכולם"? אין צורך להכביר במילים על כך שבמשחק גאוני כמו כדורגל, כל שנייה חשובה ולצערי הרב אני חייב לכתוב לכם שהמרחק הקצר שבין הסלון למטבח עלה לי לא מעט פעמים ביוקר.

אני לא רוצה לספר לכם על הגולים ההיסטוריים שפספסתי בגלל שהייתי חייב ללכת לשירותים ועוד יותר לא מתחשק לי לספק לכם על אותם גולים שנעלמו מעיניי כיוון שבדיוק רצתי למטבח להביא בירות לחבר'ה. למה אני לא רוצה ולמה לא מתחשק? כיוון שזה יכניס אותי לדיכאון, זה למה.

איך לא חשבתי על זה קודם?!

במהלך שנים רבות של אירוח חברים שאוהבים כדורגל לפחות כמוני, נאלצתי לחזות בלא מעט ויכוחים שנסובו סביב השאלה הגדולה הזו ובמקרים רבים מספור החלטתי לפתור את העניין ולהביא את הבירות בעצמי. עם זאת, לפני כמה חודשים גבי שאל חצי בצחוק למה שלא פשוט אמקם את המקרר בסלון. כמובן שאשתי נתנה לי את המבט המוכר הזה כששמה לב שאני חושב על השאלה ולכולם היה ברור שזה לא הולך לקרות, אבל מספר ימים לאחר שנזרקה השאלה התמימה הזו לחלל הסלון שלי, הבנתי שמדובר על רעיון לא רע בכלל.

אז עכשיו אני יושב בסלון וכותב לכם. עוד כמה דקות יגיעו החבר'ה לצפות במשחק ובידיהם בירות קרות. את הבירות נכניס למקרר הכדורגל שממוקם ליד הספה בסלון ובכל פעם שהדלת שלו תיפתח, לפחות חבר אחד יחשוב בלבו ששיחקתי אותה בגדול. מאחר ואני מחזיק בידי את הבקבוק הראשון לערב זה, אשתה לחיי כל אותם גולים עתידיים שלא אפספס הודות למקרר הכדורגל שלי המושלם.

אגב, מקרר כדורגל כזה יכול להתלבש גם במצוין במשרד (אם אתם בקטע). למידע נוסף על מקררים משרדיים אצלנו בלנדרס.

לפרטים נוספים, פנו אלינו: landers.co.il.