מקררים כללי, מקררים לרכב

מקרר לרכב עם מדחס? 6 הטעיות הכי גדולות ברכישת מקרר לרכב

6 הטעיות הכי גדולות ברכישה של מקרר לרכב

מקרר לרכב מאפשר לכם ליהנות מאוכל טרי ושתייה צוננת בכל מקום ובכל זמן. הוא מעניק פתרון נהדר לשמירה על הטריות של הקניות האחרונות שלכם, מאפשר לכם להתרענן במהירות אחרי כל אימון בחדר הכושר ומהווה אטרקציה בכל יציאה אל השטח. יחד עם זאת, ממש כמו בכל רכישה של מוצר חדש אתם חייבים לעשות שיעורי בית ולבחור את המקרר שיתאים במיוחד לצרכים שלכם. הנה כמה מהטעויות הכי גדולות ברכישה של מקרר לרכב וכל הדרכים להימנע מהם.
מקרר לרכב עם מדחס
קריאה מומלצת: לאילו מקררים מתכוונים כשמדברים על מקררים לרכב?

חוסר התאמה לגודל הרכב

אחד מכללי היסוד הבסיסיים ביותר שעומדים מאחורי רכישה מוצלחת נוגעים להתאמה או לחוסר ההתאמה בין גודל המקרר לבין גודלו של הרכב. לקוחות רבים מעדיפים לרכוש את המקרר הגדול ביותר (בכדי לאפשר להם מספיק שטח אחסון) אך מתעלמים לחלוטין מהעובדה שמקרר שכזה יתפוס את מרבית השטח הפנימי של הרכב.

עבור מכוניות גדולות כגון ג’יפים ורכבי מנהלים ניתן ואף רצוי לבחור במקררים בנפח שבין 15-30 ליטרים אולם עבור מכוניות מיני או ספורט עדיף לבחור במקררים צנועים יותר. מקררים בנפח של 10-15 ליטרים ישתלבו באופן נפלא ברכבים מסוג זה ויאפשרו לכם לנצל את החלל הפנימי של הרכב באופן אופטימלי.

שילוב לא נכון של צבעים

מקרר לרכב אמנם נחשב לפריט פונקציונלי לכל דבר אולם בשנים האחרונות אנו עדים למגוון של עיצובים וגוונים אשר יאפשרו לו להיות פריט דקורטיבי גם במכונית החדשה שלכם. הטעות הנפוצה ביותר בתחום זה מתבטאת בשילובים לא נכונים של צבעים והתעלמות מסוג הריפוד הקיים, הגוון שלו והמראה של לוח השעונים.

כדי ליצור סינרגיה בין כל מכלול האלמנטים האלו יש צורך בביצוע התאמות ורכישה של מקרר שמתאים במיוחד לסגנון ולצבע של הרכב שלכם. התאמה נכונה של צבעים ושימוש נכון בגוונים שקטים יאפשרו למקרר שלכם להפוך לחלק אינטגרלי מהמראה של הרכב ויספקו לכם לא רק גאדג'ט חדש ושימושי אלא גם תוספת מרעננת לחזות הכללית של הרכב.

אי הקפדה על איכות המדחס

כמעט ובלתי ניתן להפריז בחשיבות הרכישה של סוג המדחס ואיכותו כאשר מדברים על מקרר לרכב. מקרר לרכב עם מדחס איכותי יבטיח קירור מלא בכל האזורים ויאפשר לכם לאחסן בקלות גם מוצרים רגישים כגון גלידה או דגים טריים כאשר אתם חוזרים מהסופר מרקט.

מקרר לרכב עם מדחס בעל סל"ד נמוך או כזה אשר עושה שימוש בטכנולוגיה ישנה יאלץ אתכם לתקן אותו בתדירות גבוהה ולא יגיע לטמפרטורות שאותם אתם מבקשים להשיג. למרות שמערכת הקירור מורכבת מחלקים רבים ואיכות הבידוד של כל מקרר הוא אספקט חשוב בפני עצמו, המנוע והמדחס הם החלקים שיקבעו את עוצמת הקירור ברוב המקרים ויהיו אחראים על תפקוד מיטבי של המקרר גם בעונות הקיץ החמות ביותר.

לא חושבים על הטווח הארוך

רבים חושבים רק על הצורך המיידי שלהם אך לא חושבים כיצד המקרר ישמש אותם בטווח הארוך. זוגות צעירים לדוגמא, לא לוקחים בחשבון את התרחבות המשפחה ובוחרים במקרר קטן במיוחד שאמנם מתאים לצרכים המיידים שלהם אך מתעלם מהצרכים העתידיים של המשפחה החדשה. כמו לפני כל רכישה של מוצר חדש כדאי לקחת בחשבון גם את הדרישות העתידיות ולהעדיף מקרר לרכב שישרת אתכם בצורה האופטימלית גם עם התרחבות המשפחה.

כדאי גם לקחת בחשבון את מידת האחריות, העלות שלה וההיקף שלה. רבים מהיצרנים המובילים מאפשרים לרכוש אחריות מורחבת בתוספת תשלום קטנה ולפעמים כדאי לנצל את ההטבה שמוצעת רק בזמן הרכישה. למרות שמקררים איכותיים אינם מתקלקלים בתדירות גבוהה, לעיתים תיקון אחד עלול לעלות ממש כמו רכישה של אחריות מורחבת למשך מספר שנים.

אי התאמה לסוג המצבר

כדאי לדעת שהדור החדש של המקררים מגיע במבחר של חיבורים ואפשרויות צריכה אנרגטית ולכן חשוב מאוד להתאים אותו לסוג הרכב וליכולות המצבר שלו. אם יש ברשותכם רכב אשר מצריך תחלופה קבועה של המצבר או אשר מערכת החשמל שלו אינה יציבה לאורך זמן, מומלץ ולבחור במקרר אשר דורש וולט נמוך לצורך הפעלתו.

זה לא אומר שתיאלצו להתפשר על איכות המקרר או על יכולת הקירור שלו אלא שתבצעו בירור נוסף בטרם הרכישה ותציינו את דגם הרכב הספציפי שלכם לפני שתבצעו כל קנייה. שימו לב שברוב המקרים עדיף לרכוש מקררים חדשים ולא להתפשר על מקררים מיד שניה משום שלאורך השנים צריכת החשמל של כל מקרר עולה ועלולה להוות גורם לקצרים גם לטובי המצברים.

רכישה של מקרר שלא מתאים לצרכים שלכם

לכל משפחה יש צרכים שונים ולכן אי התאמה בין הצרכים של המשפחה שלכם לסוג המקרר ולאספקטים הטכניים שלו תוביל לבזבוז של מאות ולפעמים גם אלפי שקלים. אם אתם אוהבים לצאת לפיקניקים בחוץ וקמפינג ארוך עם המשפחה המורחבת הוא הדבר הכי חשוב לכם הרי שאתם חייבים ללכת על מקרר לרכב עם מדחס עוצמתי.

קירור של בשר ושמירה על הטריות שלו לאורך זמן היא פעולה שמצריכה עוצמה ולכן במקרה שכזה מומלץ להשקיע מעט יותר ולזכות במקרר שילווה אתכם לאורך שנים. להבדיל, אם אתם זקוקים למקרר שיקרר לכם את פחיות השתייה ויספק לכם משקאות צוננים בסיום של כל אימון, אין כל טעם להשקיע בדגם הכי יקר בתצוגה.

רכישה של מקרר שלא מתאים לצרכים שלכם נחשבת לטעות הנפוצה ביותר בתחום זה ולכן ככל שתגיעו עם יותר דרישות ועם יותר ידע אודות הצרכים המדויקים שלכם, כך תוכלו ליהנות מרכישה מוצלחת יותר.

ניתן לראות שרכישה של מקרר לרכב אינה תהליך מסובך אולם כדי להימנע מטעויות נפוצות כדאי לרכוש מקרר שמתאים לסוג הרכב שלכם, לעיצוב שלו ולצרכים העתידיים של המשפחה שלכם

יוצאים לטיול? לא בלי מקרר לרכב

לשאלות נוספות ופרטים נוספים, פנו אלינו: לנדרס טריידינג בע"מ.