מדריכים וטיפים, מקררים כללי

המקרר במשרד

יש דברים מסוימים בחיים שאנחנו מקבלים כמובן מאליו ולעתים נדירות בלבד אנחנו חושבים על כך שזה מאוד מוזר שהצלחנו להסתדר בלעדיהם בעבר.
המקרר במשרד שלנו הוא אחד מאותם הדברים האלה. הוא נכנס לחיינו רק לפני חצי שנה אבל תוך ימים ספורים הוא כבר הפך לחלק אינטגרלי מהעבודה השוטפת. קשה להאמין, אבל לפני שהוא נכנס לחיינו, עוד היינו שותים קפה מהמכונה האוטומטית בקצה המסדרון ובסוד אגלה לכם שבמקרים מסוימים אפילו היינו מכינים קפה עם חלב עמיד רחמנא ליצלן.

היום שבו הכול השתנה

בני, הגזבר של החברה הציע יום אחד שנתארגן על רכישה של מקרר. הרבה גבות הורמו ביום שבו זרק בני את ההצעה לחלל האוויר כיוון שאף אחד לא באמת רצה להוציא מכיסו ולו שקל אחד לטובת הרווחה במשרד. אני לא יודע אם זה בגלל שאף אחד לא רצה להרגיש יותר מדי בבית כשהוא בעבודה או בגלל שזה נראה לנו מוזר להשקיע כסף בעבודה, אבל דבר אחד בטוח – לא היה קל לשכנע אף אחד שמדובר על צעד חכם וגם אני הייתי סקפטי בהתחלה.

למקררים המתאימים למשרד – ליחצו כאן >>

עם זאת, לא יותר משבועיים עברו מאז שבני העלה את היוזמה שלו וכל אחד מאתנו הואיל לתרום ארבעים שקלים לצורך מימוש החזון. בעקבות זאת יחד הפכנו לבעלים הגאים של מקרר משרדי בנפח של מאתיים ליטר. מה אני אגיד לכם קוראים יקרים? בדיוק על דברים כאלה אמרו חכמינו "איך לא חשבנו על זה קודם?"

לחיי ההבדל הקטן

אפשר להגיד ללא כחל ושרק שהמקרר המשרדי שלנו חולל מהפכה של ממש. הדבר בא לידי ביטוי ראשית בכך שההוצאות החודשיות של כל העובדים ללא יוצא מן הכלל הצטמצמו כיוון שסופסוף ניתנה לנו האפשרות להביא אוכל מהבית ולשמור אותו בקירור כך שההוצאה הראשונית החזירה את עצמה תוך זמן קצר. בנוסף לכך המקרר אפשר לנו ליהנות מקפה איכותי ולכך תרמה העובדה שתוך חודשיים מיום רכישת המקרר החלטנו ללכת על כל הקופה ולרכוש לעצמנו גם מכונת אספרסו.

אם לא די בכל זה, הרי שהמקרר הפך למרכז העניינים. הוא עזר לנו להכיר זה את זה טוב יותר, עזר לנו להעמיק את הקשרים ומה שנהוג לקרוא לו באנגלית water cooler talks הפך אצלנו לשיחות ליד המקרר. היום אני כבר יודע שנאווה הפקידה פשוט מתה על פירות, שרוני מכור לסודה צוננת ושדויד הטכנאי משוגע על עוגות גבינה.

המלצה חמה

אני יודע, זה קצת מצחיק לספק המלצה חמה על מקרר אבל בשיא הרצינות אני ממליץ לכל מי שעובד במשרד לקחת יוזמה ולהציע לעובדי המשרד לרכוש ביחד מקרר משרדי. מדובר על השקעה זניחה יחסית לשדרוג באיכות חיי העבודה ומי יודע, אולי אפילו יצמח מזה רומן או שניים? זהו, אני חייב לסיים כי עוד שתי דקות יש לנו הפסקה ואני כבר מת לדעת באיזה סלט החליטה ליאת לפנק אותנו היום.