מקררים כללי, מקררים למשרד

מקרר משרדי או מקרר משקאות? כך תדעו איזה סוג מקרר קטן מתאים לכם

מקרר יין משולב

מקררים קטנים נחלקים לכמה סוגים עיקריים, כאשר כל אחד מהם מתאפיין בפונקציות שונות מעט, וגם בגדלים ונפחים שונים, וכדאי לבחור בהתאמה מדויקת, את האחד שישרת אתכם באופן הטוב ביותר. טיפים להתאמת המקרר למשרד הביתי או במקום העבודה

אז אין ספק שאתם זקוקים למקרר קטן כתוספת פתרון אחסון בקירור, לבית או למשרד. כידוע, במקררים קטנים יש שלל יתרונות, ללא קשר למיקום בו בוחרים להציב אותם. אם מדובר במקרר משרדי עבור פינת העבודה בבית, תוכלו להפיק ממנו תועלת רבה גם עבור צרכים אחרים, ואילו במקרה שמדובר במקרר קטן עבור מקום העבודה, גם שם מקרר משרדי ישרת אתכם נאמנה.

העניין הוא, שמקררים קטנים נחלקים לכמה סוגים עיקריים, כאשר כל אחד מהם מתאפיין בפונקציות שונות מעט, וגם בגדלים ונפחים שונים, וכדאי לבחור בהתאמה מדויקת, את האחד שישרת אתכם באופן הטוב ביותר.

הנה כמה דגשים שיסייעו לכם בדיוק הבחירה של המקרר הקטן:

מקרר למשרד במקום העבודה – לאילו צרכים יש לתת מענה?

במידה ואתם מחפשים אחר מקרר קטן שישרת אתכם במקום העבודה, עליכם לבדוק מספר פרמטרים. הראשון ביניהם כמובן, הוא כמה אנשים המקרר אמור לשרת. במקרה שמדובר במקרר נקודתי, כלומר כזה שאמור לשמש עד 2-3 עובדים, לצורך אחסון של חלב לקפה וכמה משקאות בלבד, יתכן שתוכלו להסתפק במקרר משקאות סטנדרטי. לעומת זאת, אם יש לעובדים צורך גם לשמור במקרר את ארוחת הצהריים שהביאו מהבית ועוד מוצרי מזון אישיים, שאינם מעוניינים לחלוק עם שאר עובדי החברה, מוטב לרכוש מקרר בעל נפח גדול יותר. כולנו מכירים את הסוגיה המבאסת שהשארנו מוצרי מזון שווים כמו מעדני חלב וכו׳ במקרר הציבורי במטבח של מקום העבודה, הגענו לקחת אותו במטרה לאכול ולהנות ממנו – אך אבוי, המעדן נגנב על ידי קולגה אלמוני. רכישת מקרר קטן אישי עבור כל משרד אינה כרוכה בהוצאה משמעותית, ויכולה לפתור סוגיה זו בקלות. עוד יתרונות במקררים המשרדיים טמונים בכך שאינם תופסים שטח גדול, וחלק מהם מתוכננים כך שאפילו ניתן להציבם מתחת לשולחן, על ארונית או אפילו ממש כמו מגירה גדולה. כל עוד יש חיבור לחשמל, ומעט ״אוויר״ וספייס בגב המקרר, אתם מסודרים. 

יתרון נוסף במקרר משרדי, עבורכם המעסיקים, טמון בכך שהמתקן הקומפקטי הזה גם מנטרל את התירוץ של העובדים לקום שוב ושוב להכין להם קפה וללכת לקחת נשנושים מהמטבח. עניין שכולנו יודעים שבסוף יגרור גם השתהות במסדרונות וניהול ״סמול טוקס״ שגוזלים זמן עבודה יקר. 

כמו כן, רכישת מקרר אישי כזה, מעבירה לעובדים את המסר שאתם חושבים עליהם ודואגים לרווחתם, ובימים טרופים אלו, כאשר המלחמה על כל עובד הולכת וגוברת, זהו עניין חשוב ומשמעותי.

אז אם אתם מתלבטים איזה סוג של מקרר קטן לרכוש עבור העובדים, יש לבחון את כמות העובדים שישתמשו בכל מקרר, וגם את הצרכים שלהם, בדגש על אילו מצרכים הם עומדים לאחסן במקרר ובאילו כמויות.

מקרר משרדי לשימוש ביתי

יותר ויותר עובדים ברחבי העולם עברו למודל עבודה היברידי מאז שמגיפת הקורונה שלחה אותנו לעבוד מהבית, כלומר עובדים לפחות חלק מהשבוע מהבית. זוהי מגמה מבורכת עבור רוב האנשים. עם זאת, על מנת להפיק את המיטב מיום העבודה הביתי, יש להיערך לשם כך היטב, ובעיקר לעשות את השינויים הדרושים בבית, שיהפוך למשרד שישרת אותנו כמו שצריך, ובעיקר יתמוך בשעות עבודה ארוכות, ויהיה נוח ויעיל. 

הצעד הראשון שיש לעשות, הוא כמובן להקצות פינת עבודה מוגדרת ומאורגנת כראוי בתוך הבית. בני המזל אשר עומד לרשותם חדר שלם לצורך מטרה זו, יכולים להפוך את החדר הזה למשרד של ממש. מתקנים כמו שולחן עבודה, כיסא נוח (רצוי ארגונומי), מחשב טוב, עם אופציה למעמד מתאים שיגביה אותו וכך ישמור על הצוואר שלכם, תאורה מתאימה, ודקורציה נעימה, והכי חשוב – שקטן ופרטיות. 

עובדים רבים מתלוננים על קושי להתרכז בעבודה כאשר הם עובדים מהבית, שכן, רבות ממטלות הבית קוראות לנו, ובעיקר כביסה וכלים, ויש לא מעט הסחות, במיוחד כשאין בוס שיישב לנו על הראש ויוודא שאנחנו אכן מבצעים את העבודה. 

אי לכך, חשוב לצמצם את ההסחות הללו, ולעשות כל מה שניתן על מנת להישאר ישובים בשולחן העבודה ולהיות יעילים ופרודוקטיביים. 

אחד הדברים שיכולים לסייע לכם מאוד עם סוגיה זו, הוא פשוט לצייד את חדר העבודה הביתי בכל מה שדרוש לכם כדי להתנהל במשך שעות ארוכות, מבלי שתצטרכו לצאת ממנו, כי כאמור, כולנו יודעים אילו פיתויים והסחות מחכים לכם בחוץ… מקרר קטן בתוך החדר, בו תשמרו כמו משקאות ונשנושים, יכול לנטרל את התירוץ לצאת לאכול ולשתות (לא מדובר על הארוחות אלא על מה שבין לבין), ולהשאיר אתכם בחדר. במקרה שחדר העבודה מרוחק מאוד מהמטבח, למשל נמצא במפלס אחר בבית, הדבר נכון פי כמה וכמה. במקרה כזה, מומלץ אפילו לצייד את החדר במכונת קפה או בקומקום חשמלי, ולדאוג שיש לכם כל מה שצריך כדי ממש להעביר שם יום מלא.

עוד יתרונות בתוספת מקרר קטן בבית 

אז לא רק שמקרר קטן יכול לקדם היבטים של ריכוז ויעילות בעבודה מהבית, מה גם שתוכלו להנות משטח נוסף של אחסון בקירור, שכמעט ואין משפחה שלא זקוקה לו. במיוחד אם אתם משפחה מרובת נפשות או פשוט מהסוג שאוהב לארח, תוכלו לעשות שימוש במקרר הנוסף, כאשר המקרר הראשי של הבית מתפקע מרוב מצרכים. לדוגמא, כאשר מתכוננים לאירוח ל״על-האש״, לארוחת שישי, או לסעודת חג גדולה, תוכלו להיות רגועים שיש לכם, אצלכם בתוך הבית, איפה לאחסן את המצרכים שקניתם.