מקררים כללי

מקררי מיני מקצועיים

מקרר למלון, תפס לדלת ארון

תעשיית המקררים מכירה ומספקת מענה לכל צורך באמצעות מגוון רחב של מקררים מקצועיים בגדלים ובעיצובים שונים, בניהם מקררי מיני מקצועיים המיועדים לעסקים, לאירוח, למשרדים ולארגונים. בניגוד למקררים הביתיים שמציעים סטנדרט מסוים של גודל וכמות מוגבלת של עיצובים, המקררים המקצועיים מגיעים במגוון רחב יותר של עיצובים, התאמה לצרכים ולשימושים וגדלים שונים.

בבחינת שוק מקררי מיני מקצועיים נמצא לפני הכל מקררים איכותיים המתאימים את עצמם למטרה לשמה נוצרו, שאינה קירור בלבד, כי אם לוקחת בחשבון את המיקום המיועד, אופי השימוש, המוצרים אותם הם מיועדים להכיל ופרמטרים נוספים.

מקררי מיני מקצועיים – מי צריך אותם?

 • משרדים – משרדים קטנים המעסיקים כמות קטנה יחסית של עובדים (עובדים אחדים) נוהגים להעמיד מקרר מיני משרדי בשטח המטבח עצמו או במטבחון צמוד במידה וקיים, במטרה לספק לעובדים תנאי נוחות ופתרון לאחסון מזון בקירור. מקררים אלה ישמשו לאחסון חלב, מעדנים, פירות וירקות ולעתים קופסאות אוכל אותם מביאים העובדים מן הבית. בהעמדת המקרר מסייע המעסיק לעובדים לשמור על תזונה בריאה ומשפר את יעילות המשרד על ידי הפחתת הצורך ביציאת העובדים אל מחוץ למשרד לארוחות צהריים ארוכות במסעדות המקומיות.
 • מקררים למלונות, צימרים ויחידות נופש – תעשיית האירוח בישראל פורחת בעונות השיא, הלא היא הקיץ ובעלי מתחמי האירוח עושים כל מאמץ לספק לאורחים תנאי פינוק ונוחות שיגרמו להם לשוב ולהתארח במקום. מקרר לשימוש האורחים הוא מוצר בסיס, הן לצרכיהם: קירור מים ואחסון מטעמים אישיים, ואף מסייע בשיווק והגדלת החשבונית באמצעות מילוי המקרר במוצרי מתיקה ומשקאות הזמינים למבקרים, עליהם הם משלמים בסופו של חשבון תחת הסעיף המוכר: מיני בר. בעוד שבעבר נהגו המארחים לרכוש מקררי מיני תעשייתיים קטנים, סגורים ואף חבויים מאחורי ארונית, מומחי שיווק כיום דווקא ממליצים על מקררים מעוצבים בעלי דלת זכוכית  שקופה, שתציג לראווה את מוצרי המיני בר שימשכו את עין האורחים.
 • מקררים לקמפינג – חובבי הטבע והקמפינג יבינו היטב את הצורך במקרר אישי כאשר מבלים בטבע לאורך זמן. הצורך לאחסן בקירור בשר, משקאות ופרטי מזון אחרים מביא לסחיבה מייגעת של צידניות, דאגה תמידית לאספקת קרח ולצד כל אלו בסופו של דבר שתיית משקאות שהתחממו יתר על המידה בשמש הישראלית הקופחת וזריקה של מוצרי מזון רבים שהניסיון לשמר בקירור לא צלח בתנאי השטח. מקררים לקמפינג מגיעים במגוון גדלים, מותאמים להעמסה ונשיאה ברכב פרטי, צורכים כמות נמוכה במיוחד של חשמל וניתנים להפעלה הן באמצעות חיבור לשקע המצת ברכב והן באמצעות גנרטור אישי. ישנם כמובן גם אתרי קמפינג מסודרים המספקים נקודות חשמל בהן ניתן להיעזר לחיבור המקרר האישי.
 • מקררי ייןמקררי יין הם מקררים המגיעים במגוון גדלים, בניהם מקררי מיני מקצועיים ליין, ומיועדים הן לתעשיית המזון והאירוח והן לחובבי היין לשימוש הביתי והפרטי. מקררי יין מספקים התאמה ייעודית של הטמפרטורה לצד תצורת האחסון המבטיחה שימור מיטבי של היין האיכותי לאורך זמן רב. בקבוקי יין זקוקים לשכיבה במאנך ובזווית ייעודית כמו גם לטמפרטורה קבועה ומוגדרת, כאשר לעתים ההמלצה לטמפרטורה משתנה בין סוגי היין. מקררי מיני מקצועיים ליין מספקים גם הפרדה בין תאים ושליטה נפרדת בטמפרטורה של כל תא- במטרה לתת מענה לצורך זה.
 • מקררי תרופות – מקררי תרופות הם מקררים קטנים במיוחד המספקים פתרון לשימור תרופות בקירור. מיועדים לאנשים הנוטלים תרופות הזקוקות לקירור בקביעות. למוסדות הרפואיים ולבתי המרקחת מסופקים גם מקררים נייחים גדולים יותר לצורך זה, אולם האדם הפרטי הזקוק למקרר תרופות לשימוש אישי בלבד יוכל לזכות במקרר שאינו גדול מגודלה של קופסת נעליים ויכול לקבל מענה לאספקת האנרגיה באמצעות שקע חשמלי, מצת הרכב ואפילו סוללות נטענות.
 • מקררי תצוגה – בחנויות הנוחות, במזללות ובמסעדות אנו רואים מקררי תצוגה מרהיבים בעלי דלתות שקופות, המציגים לראווה קינוחים, סלטים, משקאות ופרטי מזון אחרים. מטרת התצוגה היא כמובן למשוך את עין המבקרים ולפתות אותם לרכישה. קיימים מקררי תצוגה בגרסת ענק- דוגמת המקררים ברשתות השיווק, וזאת לצד מקררי מיני מקצועיים קטנים ואסתטיים, המוצבים על דלפקים, מקררים רצפתיים ואפילו מקררים תלויים. מקררים אלו מוצבים תוך חשיבה קולינרית ושיווקית גם יחד ומספקים מראה שקוף ומרהיב לתצוגת המוצרים הנבחרים.

מקררי מיני מקצועיים- יתרונות:

 • התאמה לכל צורך – מקררי המיני מגיעים בשלל אפשרויות ומספקים מענה לכל צורך, לרבות הצורך הביתי ואף לפינוק בחדר השינה. הגדלת שטח האחסון למוצרי קירור מסייע לא רק לעסקים וארגונים, כי אם גם לצריכה הביתית, למשפחות גדולות, לבעלי מטבחי חוץ במרפסת או בגינה ולשלל מטרות נוספות.
 • מקררים שקטים במיוחד – מקררי מיני אינם זקוקים למנוע גדול ועוצמתי ועל כן הם מקררים שקטים במיוחד המתאימים לשימוש גם בחדר שינה, ביחידות משרדיות וכדומה.
 • חיסכון בחשמל – מאותה סיבה, נפח המנוע הקטן המתאים לקירו של שטח אחסון לא גדול, מדובר במוצרי חשמל חסכוניים במיוחד שאינם מכבידים כלל על ההוצאה הקבועה.
 • מקום אחסון – מקררי מיני מקצועיים מגיעים בשלל גדלים, בניהם גדלים קטנים במיוחד, המאפשרים אחסון נוח בכל חדר ובכל חלל. מקררים אלה מתאימים ומשתלבים במשרדים קטנים אשר אינם כוללים יחידת מטבח, כמקררי תצוגה בעסקים ובשימושים רבים נוספים בזכות גודלם והאסתטיות שהם מספקים.
 • מחיר –  מקררי המיני נמכרים ברובם במחירים נוחים השווים לכל נפש. בעבור מאות שקלים בודדים ניתן לרכוש מקרר לחדר השינה, מקרר למשרד, מקרר לקמפינג וסוגי מקררים נוספים. כמובן שככל שהצרכים מורכבים יותר עולה גם מחיר המקרר, דוגמת מקררים מקצועיים ליין שהם יקרים יותר בזכות היתרונות הייחודיים להם והתאמתם.

בבחירה של מקרר מכל סוג ובכל גודל יש לבחון את המוניטין של היצרן, השירות והליווי הניתן על ידי הספק והמשווק ואת גבולות האחריות ומימושה במקרה הצורך.