מקררים כללי, מקררים לבית

מהו מקרר אינטגרלי מלא והאם הוא מתאים למטבח שלכם?

מקרר מגירות מנירוסטה

ישנם סוגים רבים של סגנונות מקררים, וזה יכול להיות לא פשוט לקבל החלטה איזה סוג של מקרר יתאים הכי טוב למטבח ולמשפחה שלכם. בעוד שלעתים קרובות אילוצי התקנה וצרכי ​​קיבולת מכתיבים את גודל הדגם שאתם צריכים לקנות, יש חשיבות גם לסגנון העיצוב של המקרר והתאמתו למטבח שלכם ולחזון העיצובי שלכם.

סגנון המקרר יכול לגרוע או לשפר את זרימת העבודה במטבח שלכם. עבור משק בית עמוס, מקרר נוח שמתאים לצרכי המשפחה, עשוי לעשות הבדל משמעותי בפעילות היומיומית שלכם במטבח.

סגנון המקרר לא מתייחס רק לגימורים, צבע וידיות, אלא איך העיצוב הכללי של המכשיר המאסיבי הזה מתפקד במטבח שלכם. כיום קיימים סגנונות שונים של מקררים כאשר מקררים אינטגרליים הופכים לנפוצים יותר ויותר במטבחים ביתיים.

מהו מקרר אינטגרלי מלא?

מקרר אינטגרלי מלא מותקן בתוך מתחם כך שהוא יושב צמוד לחלוטין עם הסביבה והדלפק. הדלתות מוכנסות לרוב כך שאפילו הידיות אינן בולטות ורובן מוכנות להוספת פאנל שמסווה למעשה את המקרר עם ארונות.

מהו נפח האחסון של מקרר אינטגרלי?

למרות שהם לרוב פחות עמוקים מדגמים מובנים או עצמאיים, מקררים אינטגרליים זמינים במגוון רחב של מידות. זה הופך את הפריטים המאוחסנים לגלויים ונגישים יותר ומגדיל את אפשרויות ההתאמה האישית.

האלטרנטיבה למקרר אינטגרלי הוא מקרר עצמאי או מקרר בילט אין, שניתן לראות במרבית המטבחים. יש אנשים שסבורים שלהראות מכשירי מטבח גדולים זה מכוער, אבל כמו במרבית הדברים בחיים, מדובר בעניין של גישה וטעם אישיים.

מהו מקרר בילט אין?

גם מקררי בילט אין מותקנים במטבח ומשתלבים עם השיש והארונות סביבו. עם זאת, מקררים מובנים אינם יושבים באופן שטוח ואחיד עם הארונות הסמוכים אליו והם נוטים לבלוט במספר סנטימטרים. בעוד שחלק מהמקררים הבנויים מציעים אפשרות מוכנה לפאנל, ידיות הדלת נראות בצורה בולטת כך שהמקרר לא יסווה לחלוטין עם סביבתו.

על מנת לעזור לכם לשקול היטב את האפשרויות השונות, הנה היתרונות והחסרונות של מקררים אינטגרליים:

יתרונות:

 • המטבח נראה מודרני ועדכני יותר.
 • כשהכל אחיד וישר, העיצוב נותן רושם של סדר ודיוק.
 • מקרר אינטגרלי מעניק לחלל כולו מראה אחיד ונקי יותר, מה שחשוב במיוחד בסידורי מגורים פתוחים.
 • יצרני מטבחים רבים מעצבים ומייצרים ארונות שיכילו מקררים אינטגרליים.
 • זה מאפשר בחירה רחבה ומגוונת יותר של סגנונות ועיצובים, כולל ידיות לדלתות, תאורת לד וכו'.
 • מטבח מאובזר במלואו עם יחידות אינטגרליות מקל על מכירת הבית.
 • יחידות אינטגרליות מעניקות אשליה של מרחב מה שחשוב מאוד במטבחים קטנים או צרים שבהם יצירת מרחב לא עמוס מסייעת להסתיר את החלל הקטן.

חסרונות:

 • מקררים אינטגרליים צורכים יותר אנרגיה מכיוון שהם צריכים להשתמש במנועים חזקים יותר כדי לשמור על זרימת אוויר קר (בשל חוסר זרימת האוויר ממנה נהנים מקררים עצמאיים). המשמעות היא מקררים אינטגרליים יקרים יותר להפעלה.
 • הם יכולים להיות קשים יותר להתקנה כתוצאה מבעיות נגישות.
 • שירות ותיקונים יקרים יותר – מכיוון שקשה יותר לגשת למקרר אינטגרלי, עלות התיקון שלו יכולה להיות גבוהה יותר.
 • לא ניתן להעביר אותו לדירה אחרת.
 • מקררים אינטגרליים לרוב יהיו קטנים יותר ממקררים עצמאיים כדי שיוכלו להשתלב בצורה חלקה בחלל. לכן קיבולת האחסון תמיד תהיה נמוכה יותר במקרר אינטגרלי.
 • מקררים אינטגרליים יקרים יותר לקנייה בהשוואה למקררים עצמאיים עם אותו מפרט.
 • מקררים אינטגרליים קשים להזזה.

כאשר מחליטים אם לקנות מקרר אינטגרלי או דגם עצמאי יש לקחת בחשבון גורמים רבים. הטיעונים העיקריים בעד ונגד מפורטים לעיל, אבל חשוב גם לחשוב על כמות השטח שיש לכם במטבח.

דברים נוספים שיש לקחת בחשבון הם פונקציונליות, קיבולת, גורמים סביבתיים, אורח חיים ותמורה לכסף. בסופו של דבר הבחירה היא שלכם אבל כדאי לזכור שברגע שאתם קונים מקרר מכל סוג שהוא, סביר להניח שתחזיקו בו לתקופת זמן ממושכת ולכן חשוב לבחור בחוכמה.

יצירת מטבח אינטגרלי אינה מסתכמת רק בבחירת המקרר

אם אתם מתכננים מטבח אינטגרלי, הבחירה במקרר אינטגרלי היא רק חלק מהמוצרים והמכשירים שתצטרכו להתאים למבנה המטבח. הרעיון שעומד מאחורי מטבח אינטגרלי הוא יצירת מראה אחיד ונקי, ללא מכשירי חשמל בולטים. משום כך, תצטרכו לרכוש מכשירי חשמל אינטגרליים נוספים למטבח החדש שלכם.

אילו מכשירים ניתן לשלב במטבח אינטגרלי?

שילוב מכשירי החשמל שלך במטבח שלכם הוא תהליך פשוט המציע מגוון יתרונות, מעיצוב מלוטש ועד לפתרונות לחיסכון במקום. יש הרבה אפשרויות שונות, כך שתוכלו ליצור תוכנית שמתאימה לאורח החיים שלכם:

תנור: ניתן לשלב את התנור שלכם בגובה נוח עבורכם, בתוך יחידות הרצפה או קיר המטבח.

כיריים: כיריים אינטגרליות משתלבות בצורה חלקה במשטחי העבודה שלכם, שומרות על קווים נקיים ומציעות גימור מלוטש.

מדיח כלים: מדיח כלים אינטגרלי מותאם ליחידות המטבח שלכם ויכול להיות חשוף או להסתתר מאחורי דלת ארון, מה שמעניק לכם גמישות בעיצוב חלל המטבח.

מקרר: מקרר אינטגרלי מציע פשטות וגימור נקי למטבח שלכם ומונח בקו אחיד עם הארונות שלכם.

אביזרים נלווים: ישנם מגוון אביזרים שניתן לשלב בעיצוב המטבח שלכם, כולל מקררי יין, קרשי חיתוך ומכונות קפה.

לכל סגנון של מקרר יש את רמת הנוחות שלו. תכונות, מדפים ובקרות הלחות משתנות לפי דגם וכמובן ישפיעו על התוצאה הסופית. חשוב לקנות מקרר איכותי מחברה אמינה וטובה על מנת שתוכלו ליהנות ממוצר תקין ומצוין לאורך זמן. ב"לנדרס" תוכלו לבחור את המקרר האידיאלי למטבח שלכם ולשלל שימושים נוספים. 

אנו משווקים מגוון רחב של מקררים איכותיים ויפהפיים שמתאימים למטבחים ביתיים, מסחריים ותעשייתיים, לרכב ולבתי מלון. היכנסו לאתר שלנו ובחרו את המקרר האידיאלי עבורכם.