מקררים כללי, תרבות היין ומקררי יינות

מהם היתרונות של מקרר אינטגרלי?

מקרר יין

עולם עיצוב הפנים הוא גדול, מפותח ומציע מגוון ענק של אפשרויות עיצוב. אחד החללים בהם מוקדשת המון מחשבה הוא המטבח. מטבח מעוצב צריך להיות גם פונקציונלי ומתאים לצרכי המשפחה ולא רק יפה. כאשר מדובר בחלל אשר צריך לכלול מספר לא קטן של מכשירי חשמל ומקומות אחסון, מדובר לא פעם במשימה לא פשוטה. 

אחד הכלים האסתטיים ביותר העומדים לרשות מעצבי מטבחים הוא שימוש במקרר אינטגרלי – כזה שלא פוגע בעיצוב הכללי של המטבח ומעניק מראה אחיד ונקי במיוחד. 

מקרר הוא המכשיר החשמלי הגדול והמאסיבי ביותר במטבח ולכן, במצבו הגולמי לא ניתן לפספס אותו והוא בולט בחלל. באמצעות מקרר אינטגרלי, המקרר אינו נראה ולא תופס את כל הפוקוס במטבח. 

מה המשמעות עבורכם כאשר אתם מחפשים מקרר למטבח? שמלבד בחינה קפדנית של הפונקציות והאיכויות של המקרר, עליכם לדאוג שהוא יראה נפלא במטבח החדש שלכם. 

מה זה בכלל מקרר אינטגרלי?

המונח "אינטגרלי" במובן זה פירושו שהמקרר פשוט מוסתר בתוך ארון. המקרר בלתי נראה לחלוטין עד שדלת הארון נפתחת כדי לחשוף אותו בתוך הארון.

האלטרנטיבה למקרר אינטגרלי הוא מקרר עצמאי הנראה תמיד במטבח. יש אנשים שמרגישים שלהראות מכשירי מטבח גדולים מכער את המטבח, אבל זה עניין של טעם וכמו ברוב הדברים – זה מסתכם בבחירה אישית, באורח החיים שלכם ובמה שאתם אוהבים.

על מנת לעזור לכם לשקול את האפשרויות השונות, הנה  מספר יתרונות וחסרונות של מקררים אינטגרלים:

מהם היתרונות של מקרר אינטגרלי?

 • המטבח נראה מודרני ועדכני יותר.
 • כשהכל אחיד וישר, העיצוב נותן רושם של סדר ודיוק.
 • האפקט הכולל הוא חדר בעל מראה הרבה יותר מסודר מה שחשוב במיוחד בחללים פתוחים.
 • ישנם לא מעט יצרני מטבחים מובילים המעצבים ארונות שיכילו מקרר אינטגרלי.
 • עיצוב מטבח עם מקרר אינטגרלי מאפשר יותר בחירה בסגנונות ועיצובים, כולל ידיות לדלתות, תאורת לד וכדומה.
 • מטבח מאובזר במלואו עם מקרר אינטגרלי מקל על מכירת הבית ואף מעלה את ערכו במיוחד אם הרוכש קונה ריהוט בפעם הראשונה עבור הבית החדש.
 • מקררים אינטגרליים מעניקים מראה ותחושה של מרחב, מה שחשוב מאוד במטבחים קטנים או צרים שבהם התחושה הלא עמוסה מסייעת להסתיר את חוסר מקום העבודה.

מהם החסרונות של מקרר אינטגרלי?

 • במקרים רבים מקררים אינטגרליים צורכים יותר אנרגיה מכיוון שהם צריכים להשתמש במנועים חזקים יותר כדי לשמור על אוורור של המקרר (בשל חוסר זרימת האוויר ממנה נהנים מקררים עצמאיים). המשמעות היא שמקררים אינטגרליים יקרים יותר להפעלה.
 • מקררים אינטגרלים יכולים להיות קשים יותר להתקנה. זה נובע מבעיות נגישות ברורות.
 • שירות ותיקונים של מקרר אינטגרלי עשויים להיות יקרים יותר. מכיוון שקשה יותר לגשת למקררים אינטגרלים, עלות התיקון שלהם עשויה להיות גבוהה יותר.
 • לרוב לא ניתן לקחת אותם איתכם אם תחליטו לעבור לדירה אחרת.
 • מקררים אינטגרליים לעיתים קטנים יותר ממקררים עצמאיים. זאת על מנת לאפשר להם להשתלב בצורה חלקה בארונות המטבח. משום כך קיבולת האחסון עשויה להיות נמוכה יותר במקרר אינטגרלי.
 • מקררים אינטגרליים לעיתים יקרים יותר לקנייה בהשוואה למקררים עצמאיים עם אותו מפרט.
 • מקררים ומקפיאים משולבים קשים להזזה. אם תחליטו לארגן מחדש את המטבח שלכם, זה יצריך הרבה עבודה קשה למקם את המקרר מחדש.

כאשר מחליטים אם לקנות מקרר אינטגרלי או מקרר עצמאי יש לקחת בחשבון גורמים רבים. הטיעונים העיקריים בעד ונגד מפורטים לעיל אך חשוב גם לקחת בחשבון את גודל השטח שעומד לרשותכם במטבח שלכם.

דברים נוספים שיש לקחת בחשבון הם פונקציונליות, קיבולת, גורמים סביבתיים, אורח חיים ותמורה לכסף. בסופו של דבר הבחירה היא שלכם אבל כדאי לזכור שברגע שאתם קונים מקרר מסוג כלשהו, סביר להניח שיהיה לכם אותו לזמן לא מבוטל אז בחרו בחוכמה.

מה ההבדל בין מקרר אינטגרלי למקרר בילט-אין?

מקררים אינטגרלים מובנים בתוך המטבח ומעוצבים כך שישתלבו לחלוטין בארונות המטבח. הם זורמים לחלוטין עם עומק הדלפק, מה שיוצר עיצוב חלק שאינו נראה במטבח. התוצאה שמתקבלת מאוד עדינה וחלקה.

מקרר בילט-אין גם הוא מובנה במטבח. עם זאת, מקררים מסוג זה בולטים בכמה סנטימטרים מעבר לארונות, כך שתראו את הדלתות והידיות בצורה בולטת יותר, שכן הן אינן צמודות לעומק הארון.

דלתות וידיות שקועות לעומת דלתות וידיות בולטות מהוות את ההבדל המרכזי בין מקררים אינטגרליים ומקררים מובנים.

מה ההבדל בין מקררים משולבים ומקררי בילט-אין?

שני הסגנונות מובנים בתוך ארונות המטבח. עם זאת, אחד ההבדלים העיקריים בין  מקררים אינטגרליים לעומת מקררים מובנים הוא עומק החזית. דגמים אינטגרליים שקועים כעומק הארונות ואילו לדגמים מובנים יש פרופיל בולט.

גם למקררים אינטגרליים וגם למקררים המובנים יש מראה אסתטי יותר בהשוואה למקררים עצמאיים מסורתיים. הם זמינים במגוון רחב של דגמים, ממקסמים את שטח הקירור ומספקים אפשרויות הניתנות להתאמה אישית למטבח שלכם. לכן הבחירה בין שניהם מתבססת בעיקר על השאלה האם אתם רוצים פרופיל חלק או בולט עבור המקרר שלכם.

היכן ניתן לקנות מקרר אינטגרלי?

אם תחליטו לקנות מקרר אינטגרלי, תוכלו למצוא מגוון אפשרויות בחנויות למוצרי חשמל. עם זאת, חשוב לבחור במקרר של יצרן טוב המציע מקררים אינטגרליים איכותיים, בעלי חלוקה נוחה והתאמה מירבית לצרכים שלכם. כאלה הם המקררים האינטגרליים של חברת "לנדרס". אנו מייצרים מקררים אינטגרליים איכותיים במיוחד אשר מתאימים באופן מושלם לעיצוב המטבח שלכם ומעניקים לכם מגוון אפשרויות לאחסון יינות, מזון או שתיה.

מקרר יינות אינטגרלי

אחד השימושים הנפוצים ביותר במקרר אינטגרלי הוא בהתאמת מקרר יינות יוקרתי למטבח. במטבחים איכותיים ומרשימים, כדאי שיהיה מקרר יינות מצוין שישמור על היינות שלכם בטמפרטורה מושלמת לאחסון והגשה.

כאשר רוצים לשמור על המראה האחיד והנקי של המטבח, הפתרון האידיאלי הוא בשימוש במקרר יין אינטגרלי אשר משתלב היטב בעיצוב המטבח ושומר על מראהו האלגנטי.