מקררים למשרד

מקרר משרדי

מקרר מסחרי

יש המון דרכים לשפר את הנראות והיעילות של המשרד, כאשר אחד הבולטים הוא מקרק משרדי,  המקרר הקטן משדרג את איכות החיים במשרד והוא למעשה מעניק את התנאים המינימליים לעובדים. אם זה עבור אחסון החלב לקפה ואם זה לצורך אחסון האוכל שהם מביאים לעצמם. המקרר המשרדי קיים היום בכמה וכמה וריאציות וכל אחד יכול לבחור לעצמו את המקרר הכי מתאים עבורו.

מקרר משרדי – איך בוחרים?

הבחירה במקרר משרדי חייב לכלול התחשבות בכמה וכמה נתונים. רק כך הוא אכן יענה על הצרכים.

מקרר בנפח המתאים – המקרר אמור להיות בגודל המתאים לצרכים של המשרד. במשרדים עם מספר עובדים גדול, יהיה צורך במקרר גדול. במשרדים קטנים לא צריך מקרר גדול. הוא יתפוס מקום מיותר וגם 'יסחוב' חשמל מיותר.

אך תמיד כדאי לבחור במקרר שהוא מעט יותר גדול ביחס לצרכים על מנת שיהיה בו מקום ברווח גם אם יהיה צורך לאחסן בו יותר מוצרי מזון מהמתוכנן. כמו כן כדאי תמיד לחשוב על הרחבת העסק והגדלת המשרד ולא להישאר מקובעים. המקרר הגדול הוא רק אחד מהסממנים המעידים כי אכן קיימת שאיפה כזו ובמשרד לא שוקטים על השמרים.

מקרר עם דירוג אנרגטי חסכוני – ישנם מקררים הזקוקים להרבה מאוד אנרגיה והם משפיעים במידה משמעותית על חשבון החשמל החודשי. כדאי תמיד להעדיף מקרר שאינו צורך הרבה חשמל. לעיתים המקרר יעלה מעט יותר ביחס למקררים האחרים הקיימים בחנות אך בסופו של דבר, המקרר היקר עשוי להתגלות כחסכוני בטווח הרחוק.

מקרר שלא מרעיש – ישנם מקררים שקטים ולעומתם יש מקררים שעושים הרבה רעש. במשרדים קטנים, עשוי כל רחש קטן להפריע בשעות העבודה, במיוחד אם המטבחון נמצא בסמיכות לאזורי הפעילות במשרד, אז חשוב לבחור מקרר שלא ירעיש ולא יפריע למהלך העבודה.

מקרר עם חלוקה מתאימה – המקררים עשויים להיות בגדלים שונים ובחלוקות משתנות. יש מקררים הכוללים גם תא הקפאה למרות שהם רק מקררים קטנים משרדיים. כדאי לשקול ולחשוב היטב האם אכן יש צורך בתא ההקפאה. יש לזכור כי אף אם ביום יום המשרד לא מאחסן קפואים, עדיין עולה מידי פעם הצורך באחסון מוצרי מזון בהקפאה. לעיתים העובדים מבצעים קניות וזקוקים למקום אחסון עבור המוצרים שהם קנו ולעיתים מדובר באוכל או פינוקים שנרכשו עבור העובדים. אם כבר רוכשים מקרר, תמיד כדאי לחשוב גם על האופציה הזו של אפשרות להקפיא דברי מאכל שונים.

מקרר משרדי הוא לא רק למשרד

למעשה זכה המקרר הקטן לשמו – מקרר משרדי – בגלל העובדה שהוא ממוקם על פי רוב במשרדים. אך האמת היא שכיום אנחנו מוצאים את המקרר המשרדי גם בבתי מלון, בצימרים וגם בבתים פרטיים. (בבית הפרטי הוא יהיה בנוסף למקרר המרכזי הממוקם במטבח)

המקרר הקטן הוא מקרר איכותי שקל מאוד לנייד אותו ממקום למקום על כן יהיה נוח מאוד להחזיק מקרר כזה בבית. הוא יוכל לעמוד בסלון ולשמש את בני הבית בעת אירוח או סתם כך כאשר הם שוהים בסלון. הוא יוכל לעבור לחצר כאשר מוקד הבילוי יעבור לשם. המקרר ישדרג את איכות החיים ואף יחסוך את הקימה שוב ושוב למטבח עבור כל בקבוק שתייה שצריך להביא אל השולחן.

המקרר בסלון תורם גם כן לתחושה הנעימה של האורחים המתארחים בסלון כאשר יש להם אפשרות לגשת אל המקרר ולהוציא בעצמם את השתייה שהם רוצים.

מקרר משרדי בלי להתפשר על איכות

חשוב לדעת כי מקרר משרדי חייב להיות גם איכותי. אמנם לא מדובר במקרר משפחתי אך עדיין, הוא חייב להיות איכותי על מנת שהוא יעניק את המענה המושלם לצרכים ולמטרות אשר לשמו הוא נקנה.

קיימים היום מגוון גדול של מקררים ואפשרויות שונות כאשר תמיד כדאי לשים לב לאיכות של המקרר. מקרר איכותי הוא מקרר שיעניק את המענה המושלם לאורך זמן.

מקרר עם אחריות

כמו כל מוצר חשמלי, גם המקרר המשרדי הוא מקרר שאמור להימכר עם אחריות על המוצר. האחריות תהיה בדרך כלל למשך שנה אחת. מקרר שיש עליו אחריות מטעם היצרן כבר יוכל להבטיח לכם כי מדובר במוצר איכותי ושווה.

יש מקרים אשר בהם לא תקבלו את האחריות עד שלא תדרשו אותו, חשוב להיות מודעים לדבר. כמו כן חשוב לבצע את הפעולות הנדרשות על מנת להכניס את האחריות לתוקף. יש יצרנים שדורשים כי ישלחו אליהם באמצעות פקס את תעודת האחריות בצירוף החשבונית ואם הלקוח לא ישלח את זה האחריות לא תהיה כלל בתוקף.

מקרר קטן עם שירות גדול

השירות הוא נושא חשוב מכדי שנוכל לזלזל בו. אם לא נשקיע במקרר שיש לנו עליו שירות, אנחנו לא נוכל ליהנות ממנו לאורך זמן. כי מקרר הוא מוצר חשמלי רגיש למדי ולא פעם ישנן תקלות שונות. מסיבה זו חשוב כל כך לברר ולבדוק כי החברה אכן דואגת לכך שיהיה שירות מקצועי ומושלם ללקוח.

מקררים לא קונים בלי לבדוק

מקרר זה לא מוצר מדף שקונים כך סתם בהיסח הדעת. מדובר במוצר שיש לבדוק ולברר היטב בטרם נופלת ההחלטה על מקרר זה או אחר ועל החנות בה ירכשו את המקרר. אם המקרר אמור לעמוד בסלון, ברור שהוא גם אמור להיות יפה ולהשתלב היטב בנוף הסלוני. אם הוא מקרר שישמש אתכם בעיקר בחצר, הרי שהוא חייב להיות כזה שמסוגל לשרוד את תנאי מזג האוויר הקיצוניים שבחוץ.

חשוב לבדוק ולחקור היטב לפני שמבצעים את הרכישה על מנת שבסופו של דבר המוצר ישביע רצון.