מקררים כללי

מקרר למרפסת

מקרר בנוי למשקאות

 רוצים להתפנק עם מקרר למרפסת? לנדרס מקררים עם כל האפשרויות המתאימות. מוזמנים להתרשם מהמבחר באתרנו

מקרר במרפסת הפך בשנים האחרונות לפריט מתבקש מאוד. במיוחד כאשר מדובר בבתים עם מרפסות גדולות או חצרות וגינות צמודות שם פותחים מעין 'סניף' נוסף של הבית. מביאים לשם כיסאות נוחים לישיבה, פותחים שם שולחן לאירוח או סתם כך לבילוי חוויתי עם המשפחה וחברים. מקימים שם מטבח חוץ אטרקטיבי ויושבים שם לארוחות נחמדות בחיק הטבע. מובן כי מתבקש מאליו לרכוש גם מקרר על מנת שהחוויה תהיה הכי נוחה, הכי נגישה והכי מושלמת.

מקרר שמשלים את החוויה של המרפסת

מרפסת זו חוויה. בייחוד היום, בתקופת הקורונה כאשר כולנו מוצאים את עצמנו מתכנסים בבתים משך ימים שלמים כאשר המרפסת הופכת להיות המקום המרכזי של הבית. הילדים שכמהים לצאת מעוט החוצה, המבוגרים שרוצים לשאוף מעט אוויר צח ולמעשה כולנו שרוצים לשזוף מעט את אור השמש, בורחים החוצה אל המרפסת.

במרפסת אפשר לאחסן הרבה דברים, אך הכול בהתאם לממדים של המרפסת ולאפשרויות שהוא מציע. ברור כי ככל שהמרפסת תהיה גדולה ומרווחת יותר הרי שאפשר יהיה לאחסן בו יותר וניתן יהיה לנצל אותו טוב יותר למען מטרות שונות. כיוםאנחנו מוצאים בבתים רבים, מרפסות מאובזרות המציעות שעות ארוכות של בילוי מהנה בלי שיהיה צורך להיכנס הביתה לצורך כזה או אחר. מה זה אומר? זה אומרשיש במרפסת ארון שירות עם כל הכלים הנדרשים. כוסות, סכום ועוד, זה אומר שיש במקום משטח שיש, כיור עם ברז לצורך הכנת האוכל וכמובן גם מקרר שם אפשר לאחסן את כל מוצרי המזון אותם רוכשים לצורך הכנת הארוחה בחוץ.

מקרר מתאים לתנאי חוץ

המקרר בחוץ חייב להתאים לתנאים שבחוץ. אם המקרר אמור לעמוד במקום פתוח או גרוע מכך מקום שאינו מקורה, הרי ברור שהוא חייב להיות ערוך ומתאים לכך. זה אומר שהמקרר לא יוכל להיפגע גם בעקבות קרינת שמש גבוהה משך שעות ארוכות בכל יום מצד אחד, ומצד שני הוא לא ייהרס בעקבות עמידה ממושכת בתנאי קור קיצוניים. המקרר שאמור לשהות בחוץ חייב להישאר תקין ואיכותי כל הזמן ורק אם הוא יהיה בנוי בהתאם למטרות הרי שהוא יוכל להוכיח את עצמו לאורך זמן.

ההרכב החיצוני של המקרר

מעבר לאיכות המקרר מבחינת הרכיבים הפנימיים שלו, אמור המקרר להיות איכותי וטוב גם מבחינת ההרכב החיצוני והמעטפת שלו. החומר המרכיב אותו מבחוץ, אמור להיות כזה שיישאר במיטבו גם בשמש וגם בכפור. כולנו יודעים כי חומרים רבים משתנים, מתקלפים, דוהים או נהרסים בעקבות חשיפה ארוכה לשמש. כך גם הקור אינו מיטיב עם מגוון סוגים של חומרים. מקרר צריך להיות נאה ומושלם גם מהצד החיצוני שלו על מנת שהוא לא יהרוס את הנוף בחצר או במרפסת. מעבר לכך חומרים המתבלים מהשמש הם חומרים שבעצם מתפרקים והחומרים המפורקים הם לא פעם מסוכנים לבריאות. כך שברור כי מכל הסיבות שבעולם חשוב עד מאוד לשים לב גם לחלק הזה של המרכיבים החיצוניים של המקרר.

מקרר מבית טוב גם למרפסת

יצרני מקררים יש לנו יותר מאחד. אך בעוד שיש יצרנים העומדים מאחורי המקררים שלם והם לא מתפשרים על פחות ממושלם הרי שיש יצרנים שלא הלקוח הוא זה העומד בראש מעייניהם. הם רוצים להרוויח כסף והרבה והם לא משקיעים כל כך במוצרים שלהם. הלקוח אמנם רוכש אותם במחירים נמוכים יחסית אך התמורה שהם מקבלים לא שווה גם את המחיר הנמוך. מסיבה זו חשוב מאוד לשים לב לפני שרוכשים מקרר למרפסת כי פונים אך ורק אל בית עסק אמין אשר עליו ניתן לסמוך כי הוא יציע לנו אך ורק מקרר איכותי שייתן לנו מענה טוב לאורך זמן.

לנדרס מקררים מציעים מקררים מסוגים שונים ולמטרות שונות. אם אלו מקררים המיועדים לבית ואם הם מקררים אשר מיועדים למשרד. כך גם מקררים המיועדים לחצר או למרפסת כמו גם מקררים המיועדים ליינות או לעוגות וויטרינה וכדומה.

האומנות בהתאמת המקרר

למעשה ההתאמה של המקרר בהתאם לצרכים כמו גם למטרות של המקרר זוהי מלאכת אומנות של ממש. זאת על מנת שהמקרר אכן ייתן את המענה המדויק והמושלם בהתאם לכל הפרמטרים. מקרר שאינו מתאים מבחינת הגודל שלו לא ייתן את המענה הדרוש. כך גם מקרר שסובל מתזוזות רבות מידי עשוי במקרים מסוימים להרוס את התכולה של המקרר. כמו במקרה של מקרר יינות הרי שאלו ממש יסבלו אם המקרר ינוע וירעד במהלך הפעולה שלו.

כך גם כאשר מדובר במקרר אשר מיועד לבתי עסק. שם אמור המקרר לפעול בצורה שונה. אם זה מקררים שאמורים להישאר פתוחים משך שעות ארוכות בכל יום או מקררים עם דלתות זכוכית שקופות. ברור כי המקררים הללו אמורים לתת מענה בהתאם לתנאים המיוחדים אשר בהם הם אמורים לפעול.

חברה שמציעה את ייצור המקררים בהתאם לצורך היא חברה שאמונה לתת את המענה המדויק ורק עליה אפשר יהיה לסמוך כי המקרר אכן ישרת את המטרות המיוחדות אשר לשמן הוא נרכש.

מקרר לאורך זמן

מקרר הוא לא מוצר שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לרכוש לעיתים קרובות מידי. אחרי הכול מדובר במוצר חשמלי יקר. מסיבה זו חשוב כל כך להשקיע במקרר חזק, מקרר איכותי, מקרר טוב שייתן מענה לאורך זמן. מעבר לכך חשוב מאוד שהמקרר יהיה עם אחריות יצרן למשך תקופת זמן סבירה. רק כך אפשר יהיה להיות רגועים כי אכן מתקבלת התמורה להשקעה שהשקיעו במקרר.

מחפשים מקרר למרפסת? פנו אל לנדרס מקררים ותקבלו את ההצעות והפתרונות הטובים ביותר עבורכם.